Lpět na minulosti? Pokud jde o osobní styl, my říkáme ano! Pojďte se s námi a Honzou Hájkem ze Studia Wella Praha vrátit do roztančených devadesátek!

Co se týče vlasových trendů, patřila legendární 90. léta přirozenému prosvětlování a rozvolněnému stylingu. Zesvětlování vlasů s sebou ale často přináší i pravý opak přirozenosti, jako jsou nežádoucí teplé odlesky a ostré linie. Řešením je zručné tónování se správnými produkty.

Předem zesvětlené vlasy si Honza nejprve umyl šamponem z řady ColorMotion+. Štětcem nanesl ke kořínkům i po celé délce mokrých vlasů toner smíchaný s 1,9% Welloxonem. Pak stačilo vlasy jen pečlivě rozčesat a po pouhých pěti minutách opláchnout. Následně vlasy opečoval kondicionérem ColorMotion+.

Konečný look dokresluje nadýchaná foukaná a pořádný objem! Ten zaručí objemový sprej nanesený ke kořínkům, o lesk se postaral Trilliant Hair Spray s extraktem z křišťálu. Vlasy vytvarovala kulma s velkým průměrem. Natočené prameny Honza rozčesal, rukou dotvaroval a na závěr zalakoval.

Dokonalý účes jsme doplnili outfitem inspirovaným věhlasným lookem od Miu Miu, zvolili jsme ale víc office-friendly variantu. Sukni jsme doplnili ležérně rozepnutou košilí, přes ramena přehodili originálně střižené sako z dílny lokální udržitelné značky On The Boat a na nohy nazuli místo lodiček pohodlné mokasíny. Vše doplnili výrazné zlaté šperky od designérky Janji Prokić. 

Ideální look pro každého, kdo potřebuje být na nohou celý den a všude vypadat skvěle – od ranní kávy, práce v kanceláři až po večeři a drink s kamarádkou. 

Sako, On The Boat
Košila a sukně, obojí COS
Ponožky, Calzedonia
Mokasíny, Farah Kimia
šperky, Janja Prokić

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Pravidelně tak už několik měsíců vzniká Look of the Month

  • Foto: Filip Hlad
  • Video: Tomáš Fiala
  • Modelka: Aneta Měšťanová (Elite Prague)
  • Hair: Jan Hájek & Márty Tyl
  • Make-up: Hristina Georgievska
  • Styling: Josefína Joštová & Lenka Kermes & Barbora Havlíková
  • Produkce: Josefína Joštová
  • Studio: Cash Only