V těchto horkých dnech bychom nejraději všude chodili jen v plavkách. A kdo vlastně řekl, že nemůžeme? Zkombinujte své oblíbené bikiny s džínami, vše doplňte bezstarostným letním make-upem a brzy budete vyhlášena za královnu (nejen) letních festivalů.Džíny, Mother (prodává Space)
Plavky, Isabel Marant (prodává Space)
Šperky, Antipearle

Letošní léto se nese ve znamení pestrých barev, opálené kůže, oranžových rtěnek a nedbalých vlnek ve vlasech ideálně smíchaných s mořskou solí. I když vám výše zmíněné chybí, není nic jednoduššího, než si plážový look vytvořit sama doma a vynést ho i do horkých pražských ulic nebo do prvních řad letních open air koncertů.

Džíny, Mother (prodává Space)
Plavky, Laura Urbinati (prodává Space)
Šperky, Antipearle

Glow, perly a kšiltovka

Kontrasty jsou trendy, a tak se nebojte spojit zdánlivě nespojitelné. SPF krémů přidejte dvakrát tolik, čímž docílíte nejen bezpečné ochrany před sluníčkem, ale také výraznějšího glow efektu. Na hrany lícních kostí ale pro jistotu přidejte ještě rozjasňovač, ať se má sluníčko od čeho odrážet! Od babičky ze šperkovnice si zase půjčte vintage perly, které zkombinujte s půjčenou kšiltovkou svého kluka a full summer look je na světě.Džíny, Mother (prodává Space)
Plavky vcelku, Ulla JoJohnson (prodává Space)
Čepice, Forét
Šperky, Antipearle

Kontrasty jsou trendy, a tak se nebojte spojit zdánlivě nespojitelné.

Džíny, Mother (prodává Space)
Plavky, Ganni (prodává Space)
Šperky, Antipearle

Jak na make-up ve 30 stupních

Možná se v teplých dnech zdá jako ideální řešení veškerý make-up zahodit a skrýt se pod velké sluneční brýle a ještě větší slaměný klobouk. Ruku na srdce, někdy se chceme cítit ještě krásnější, a tak není divu, že některé produkty z kosmetické taštičky zkrátka vytáhneme i když je venku tropické horko nebo hromy blesky.

Letošní trendy se nesou ve znamení barev a také svaté trojice v podobě voděodolné řasenky, gelu na obočí a oranžové rtěnky. Jejich aplikace vám nezabere déle jak pět minut a jejich přirozenost ostatní přesvědčí, že takhle jste se dnes přece probudila.

 

Džíny, Mother (prodává Space)
Plavky, Isabel Marant (prodává Space)
Šperky, Antipearle

  • Text: Klára Dedková
  • Modelka: Julie Horáčková (Elite Models Prague)
  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Make-up & Hair: Hristina Georgievska (Skinfood Weleda a Kevin Murphy)
  • Styling: Lenka Kermes
  • Produkce & supervize: Ivona Petružálková