Drdoly se vrací v plné síle, oblibě se těší zejména v parných letních dnech! Zvolíte drdol ledabyle rozevlátý a romantický, baletkovský uplý, zapletený či rovnou drdůlky dva? 

Kreativní profesionálka a školitelka v jednom, Radana Marešová, přichází s lookem, který staví právě na dvou hravých drdolech. Celový look pozvedněte na vyšší úroveň profesionálním stylingem, vyladěným outfitem a make-upem.

Jako podklad pro styling použila Radana šikovn a lehce tužící sprej Protect It. Ten vlasům dodává pružnost a chrání je před vysokými teplotami tvarovacích nástrojů.

Termoochranný sprej zafoukala Radana přes kartáč, čímž vytvořila lehký objem a povrch vlasů poté uhladila. Vyhlazení podpořila kapkou olejíčku Velvet Oil a tvarovací gumou Fiber Up. Výhodou tvarovací gumy je víceúčelovost – nejen, že nelepí a netvoří dojem mastných vlasů, zajistí také silnou fixaci. Je proto ideálním pomocníkem při zaplétání copánků či tvoření divokých účesů z krátkých vlasů.

Zapletené prameny svázané do drdolů pak už stačilo jen lehce zafixovat lakem Fix It.

 

Celý hravý letní look podtrhl jak odvážný styling s kousky z kolekce H&M a Irius Apfel, tak perfektní make-up od Hristiny Georgievské, jemuž dominovaly modré linky.

 

Radany TIP pro jemné vlasy:

Modelka byla obdařena hustými vlasy s přirozeným objemem. Tento drdol si ale můžete dovolit i máte-li vlasy jemné a málo nadýchané. Objem zesílíte nakulmováním vlasů do vln, které následné pročešete velkým kartáčem. K ruce vám bude stylingový pudr Refresh It, který vlasy pozvedne od kořínků, zmatní, provoní a lehce zafixuje.

 

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month

 

Použité produkty:

 1. https://www.mojewella.cz/londa-professional-protect-it-heat-protection-spray/
 2. https://www.mojewella.cz/londa-professional-velvet-oil-lightweight-oil/ 
 3. https://www.mojewella.cz/londa-professional-fiber-up-texture-gum/
 4. https://www.mojewella.cz/londa-professional-fix-it-strong-spray/
 5. https://www.mojewella.cz/londa-professional-refresh-it-dry-shampoo/ 
 • Foto: Marek Mičánek
 • Backstage: Vojtěch Zikmund
 • Modelka: Julie Horáčková (Elite Prague)
 • Make-up: Hristina Georgievska
 • Hair: Radana Marešová
 • Styling: Lenka Kermes & Josefína Joštová
 • Video: Benjamin Buttler @ Anastasia Shanti
 • Supervize: Ivona Petružálková
 • Studio: Cash Only
 • Ve spolupráci se Studiem WELLA Praha: