Večírky plné radovánek, alkoholu a tance mají jednu jedinou nepříjemnost – den po nich. Pokud vás po včerejší oslavě nového roku trápí ta zákeřná nemoc s názvem kocovina, nezoufejte. Známe produkty, které jsou lékem i na ni!

Kombucha, JZT FERMENTS

Vyzkoušeli jste snad všechno, ale nic vám na povečírkovou bolest hlavy, nevolnost a šedivou pleť s kruhy pod očima nezabírá? Není nic, co by nevyléčila kvalitní kosmetika a jeden zázračný drink!

Kromě velmi dlouhého spánku, mastného jídla a velkého množství vody si ráno na lačno dejte i náš objev roku – kombuchu od JZT Ferments. Pokud jste fermentovanému nápoji plného probiotik, vitamínů a antioxidantů ještě nepropadli, je na čase ho vyzkoušet. Doslova vám změní nejen život, ale především vaše opilecká rána. Novou limitovanou příchuť *Brusinka/Jedle doporučuje 5 z 5 Mickey Mousů. A hurá do práce!

Kombucha, JZT FERMENTS

Okamžitou úlevu pocítíte také po dlouhé a horké sprše, kterou vám ještě zpříjemní řada Deep cleansing od vlasové kosmetiky Authentic Beauty Concept. Hydratační želé maska zklidní nejen vaši pokožku, ale také mysl. Hlava jako střep tedy bude minulostí. Na této nové značce zbožňujeme její multifunkčnost, a tak musíte vyzkoušet i krém na vlasy a ruce, který dodá oběma zmíněným oblastem tu nejvyšší možnou dávku hydratace a blahodárnou vůni!

Hydratační želé maska, krém na ruce a vlasy, hloubkově čistící šampon, vše AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT.

Hlava jako střep? Už nikdy!

Kolagenový elixír WELLECO (prodává Ingredients), regenerační a hydratační maska na obličej FOREO Imagination.

Že už jsme s tou hydratací otravní? Lepší lék na vaši pleť byste však našli jen těžko. Opravdový masterpiece v této oblasti je luxusní krém na obličej Rich cream od Augustina Badera. Seženete ho v Ingredients a královsky modrá barva flakonu je stejně tak jako jeho zázračný obsah vysoce návyková. Pokud potřebujete den poté zazářit, využijte síly zklidňující a projasňující masky od Tata Harper, budete po ní vypadat jako byste spali minimálně 12 hodin. Pro netrpělivé dobře poslouží i minerální voda ve spreji od značky Cremorlab.

Zklidňující a projasňující maska, TATA HARPER, Radiance mask (prodává Ingredients), minerální voda, CREMORLAB, výživný omlazující krém, AUGUSTINUS BADER, The Rich Cream (prodává Ingredients).

Někdy se může zdát, že nám alkohol rozhodí nejen žaludek, ale také chuťové pohárky. Pouze kyselé okurky a silný vývar vám však nepomůže. Vyzkoušejte jednu z nejluxusnějších ústních vod na trhu od australské značky Aesop a vaše ústa zaplaví svěžest bylinek, anýzu a tea tree. Polibky od teď opět dovoleny! Když jsme u těch bylinek, v Ingredients nesmíte minout ani heřmánkovou hydratační gelovou masku od stejné značky!

Osvěžující nemastná gelová maska, AESOP, Blue Chamomile Facial Hydrating Masque (prodává Ingredients), ústní voda, AESOP (prodává Ingredients).

Jaké si to uděláš, takové to máš. A to platí i v případě nové masky od Foreo, která vybízí k výrobě vlastní domácí pleťové masky. Stačí připravenou směs smíchat s čerstvými ingrediencemi jako je například ovoce, med nebo jogurt a ta nejčerstvější maska je na světě! Na zdraví si na závěr vaší očistné kúry připijte kolagenovým elixírem Welleco, který vytvořila výživová expertka Simone Laubscher ve spolupráci s bývalou australskou supermodelkou a propagátorkou zdravého životního stylu Elle Macpherson.

Kolagenový elixír WELLECO (prodává Ingredients), regenerační a hydratační maska na obličej FOREO Imagination.

Kde, že jste včera byli? Na dovolené? Po této rutině tak totiž budete vypadat!

  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Setdesign: Klára Dedková & Ivona Petružálková (Cash Only Production)
  • Text: Klára Dedková
  • Děkujeme: Halabala Shop