Představujeme druhou proměnu, která vznikla ve spolupráci se Studiem WELLA Praha. Tentokrát patří mužům. Prozradíme, jak vypadat zaručeně stylově i v upršených podzimních dnech.

Měsíc listopad je jim totiž dedikovaný hned z několika důvodů. Především proto, že je listopad (anglicky November) měsíc iniciativy s názvem Movember, globální charitativní akci šířící osvětu o mužských onemocněních, zejména o rakovině varlat a prostaty. Upozorňuje ale i na problematiku duševního zdraví a sebevražd. Zároveň se ale právě v předposledním měsíci roku slaví Mezinárodní den mužů, a to právě 19. listopadu.

Proto tento měsíc vytvořil pro pány kadeřník Petr Novák ze Studia WELLA Praha trendy účes, který tým FFAASSHHIIOONN doplnil o stylový casual outfit.

Inspirujte se kombinací elegance a ležérnosti.

Petr pracoval s Václavovými polodlouhými vlnitými vlasy a jeho cílem byl look s mokrým efektem. Vlasy bylo potřeba důkladně navlhčit, navíc ale kadeřník použil vlasový gel The Hero, který důkladně vpracoval do vlasů – úplně do všech a po celém povrchu hlavy. Jen tak totiž vznikne kompletní mokrý look, od hlavy až ke konečkům. Díky vlasovému gelu The Hero, který nezasychá, se dá účes neustále upravovat a skutečně vytvoří mokrý efekt. 

Potom přišel na řadu samotný styling, a tedy bylo potřeba vytvořit texturu vlasů a použít difuzér, s jehož pomocí vlasy Petr pořádně vysušil a zároveň ve vlasech zachoval přirozené vlny.

Mokrého efektu Petr docílil mimojiné i použitím šamponu The Multitasker a následně pánského kondicionéru The Smoother, který i sušším vlnitým vlasům dodá kýženou hebkost a lesk. 

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month. První proměnu najdete zde

Kalhoty, The Kooples
Rolák, Jeremy
Pásek, Department 5 (prodává Space)
Boty, Red Wings (prodává Denim Heads)

  • Účes: Petr Novák (WELLA`)
  • Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund
  • Model: Václav Chvojka (Elite Models Prague)
  • Make-up: Martina Routková
  • Video: Benjamin Buttler
  • Styling: Lenka Kermes
  • Asistentka stylistky: Josefína Joštová
  • Asistentka kamery: Anastasia Shanti
  • Produkce & creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only Production)
  • Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha a ateliérem Tomorrow 55: