Léto za rohem a spíš, než na pracovní schůzky a přeplněný to-do list, se nám všem ubírají myšlenky trochu jiným směrem… I proto je na čase objevit neobjevené a vyzkoušet sexuální (nebo chcete-li wellness) pomůcky. Jak, proč a které fungují?

Věděli jste, že sexuální hračky nejsou pouze pro ženy, ale také pro muže a páry? Jsou designové, barevné, voděodolné, zahřívací a nabít se dají jednoduše jako telefon. Naštěstí už je nenajdeme pouze v pochybných sex shopech s neonovými nápisy, ale prodávají se i v parfumériích nebo v případě preference diskrétnějšího nákupu na vlastních e-shopech.
SMILE MAKERS, všestranný vibrátor The Billionaire, 1 350 Kč (prodává Sephora)
SATISFYER, párový vibrátor Pro 4 Couples, 1 547 Kč
SMILE MAKERS, ergonomický vibrátor pro bod G The Tennis Pro, 1 350 Kč (prodává Sephora)

Vybírat můžete i podle toho, zda vám více vyhovuje klitorální nebo vaginální dráždění. Pokud jako většina žen patříte mezi fanynky prvního jmenovaného, potěší vás přístroje na principu talkových vln, které velmi připomínají orální sex. Pánové si zase vyhrají se zahřívacím a vibrujícím nástavcem, který zatím patří spíše mezi neobjevené zázraky každého nočního (nebo i pracovního?) stolku. 

SATISFYER, zahřívací vibrátor pro muže Men Heat Vibration, 1 547 Kč
SATISFYER, anální kolíky Booty Call, 515 Kč
SATISFYER, vibrátor pro stimulaci erotogenních zón Twirling Joy, 1 289 Kč

Sáhnout můžete i po vibrátorech pro páry (nebo prostě dvojice), které potěší oba zúčastněné. A to se vyplatí. Anální kolíky či Venušiny kuličky jsou sice nepohyblivé, ale o to víc je dokáže ovládat každý váš pohyb. Kdo nevyzkoušel, jako by nebyl. I zde totiž platí, že kdo si hraje, nezlobí. Navíc poznávat vlastní tělo i to, čeho je schopné, je zábava, ne?SATISFYER, vibrátor s technologií tlakových vln Air-Pulse Pro 2, 1 547 Kč
SMILE MAKERS, vzduchový pulzační vibrátor The Poet, 3 490 Kč (prodává Sephora)
ATISFYER, vibrátor pro klitorální stimulaci Power Flower, 1 289 Kč

Klárky tip:

Značka Satisfyer k mnoha svým hračkám nabízí také připojení k aplikaci, která umožňuje například dálkové ovládaní. To oceníte například u modelu Sexy Secret, jehož část si připnete na kalhotky, a tak ho lze nosit i mimo domov. Vibrace tohoto kalhotkového vibrátoru můžete ovládat přes svůj mobilní telefon, chytré hodinky, anebo přenechat „kormidlo“ svému partnerovi. Kreativita nezná hranic! Kromě vytvoření vlastních vibračních programů a sdílení s ostatními uživateli, je možné si navrhnout i vlastní vibrační šablonu založenou na vašem playlistu na Spotify. Jízda právě začíná!

 

Movie Poster Image Art/Getty Images

  • Text: Klára Dedková
  • Úvodní foto: Getty Images
  • Foto: Archiv firem