Wet look make-up je o rovnováze a propracovanosti základu. Je neutrální a zároveň kontrastní. Vypadá úžasně jednoduše, ale je víc než sofistikovaný. Proč? Protože i když změníte několik časových pásem, wet look stále trvá.

Podklad je tvořen spojením různých textur – korektoru, make-upu a krému. Díky tomu se závěrečná lesklá vrstva rozzáří a dodá celkovému vzhledu plastický efekt.

Šperky vše: Janja Prokić

Jako panenka

Jemného porcelánového looku dosáhnete použitím lesklého krémového podkladu v kombinaci se světlejším make-upem a kvalitním korektorem. Cílem je barevně sjednotit pleť. Nezaměnitelným elementem je rozjasňovač.

Něžná divokost

Nebojte se vytvářet odvážné kombinace! Oči orámujte tužkou, nebo tekutými očními stíny pomocí štětečku a následně vystínujte do ztracena. Obočí vyčešte, lehce vyplňte a decentně protáhněte, dodá to krásný texturovaný vzhled. Pro dokonalý look ho zpevněte transparentním fixačním gelem na obočí.

Hravý minimalismus

Slova nejsou potřeba. Stačí vzít do rukou paletku krémových barviček a rtěnku tón v tónu. Důležitým prvkem jsou lehce natočené řasy, k tomu použij speciální kleštičky. K dokončení stačí kapka gelového olejíčku. Dodá to pleti omlazující svěžest.

Video tutorial wetlook 3

Nekompromisní krása

Přitažlivost tohoto looku je přímo magmnetická. Navíc, kdo nemiluje smokey eyes! Pečlivě orámujte rty tmavším odstínem a postupně vystínujte štětečkem o odstín světlejší barvou směrem ke středu. To samé je vidět i na očích. Pro ultimátní dojem přidejte trochu lesku.

Video tutorial wetlook 1

Nekonečné objevování

Zapomeňte chvilku na pravidla a nechte se unést fantazií. Vyzkoušejte tělovou rtěnku s jemným oranžovým nádechem a krémové oční stíny ve stejné barvě. Výběru požadovaného odstínu napoví barva podkladu. Pomocí gelových linek namalujte nad víčka obloučky. Přes rtěnku naneste vrstvu čirého lesku.

Video tutorial wetlook 2

Produkty

make up: Pat McGrath, Bobbi Brown, Kryolan

korektor: Armani

oči: stíny Pat McGrath a Armani, řasenka Korres, kleštičky Tweezerman, linky M.A.C.

rty: L’Oréal x Balmain

lesk: Pat McGrath, Elizabeth Arden, Johnson & Johnson

  • Foto: Marek Mičánek
  • Makeup a vlasy: Hristina Georgievska (SkinFood Welleda a Profimed)
  • Modelka: Zuzana (Exit Models Management Bratislava)
  • Styling: Lenka Kermes
  • Produkce a creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only production)
  • Studio: Cash Only
  • Video: Benjamin Buttler