Oblečete své rty letos na podzim do lesku nebo matu? My pro vás máme ideální řešení – do polomatu! Lancôme totiž přichází s polomatnou rtěnkou nové generace, která bez námahy posouvá hranice dramatické barvy.

Dost bylo vysušených rtů, na nichž matné rtěnky zanechávaly mapy a nevzhledné šupinky, nanášet je zvládly jen make-up artistky a odlíčit je byl nadlidský výkon. S novou polomatnou rtěnkou L’Absolu Rouge Drama Ink od Lancôme můžete dát podobným starostem sbohem.

Odvážná, stylová, dramaticky pigmentovaná, a přitom absolutně bez tíže.

Nové rtěnky L’Absolu Rouge Drama Ink kombinují vytříbenou sofistikovanost a jednoduchou aplikaci s bohatou barvou, která dlouho vydrží, ale přesto zanechává příjemný pocit nahých rtů. Revoluční složení tkví především v tom, že je dvakrát více pigmentovaná, ale čtyřikrát lehčí než tradiční rtěnka. A víte, co je na tom všem nejlepší? Vydrží až 8 hodin bez rozmazání nebo ztráty intenzity!

Koho z milovnic luxusní kosmetiky by nezajímal obal produktu, a tak je při představení novinek nutné zaměřit se i na něj. Kromě nového složení a odstínů Lancôme představil i nové balení, které na první pohled sice může působit masivněji, ale matný povrch i zlaté detaily mu zachovávají punc exkluzivity.

Dokonale vybarvené rty pro ještě svůdnější polibky.

Zvláštní pozornost si zaslouží také aplikátor tekuté rtěnky, který má tvar okvětního lístku a aplikaci vám ulehčí, jak jen to jde. Patentovaný povrch aplikátoru nanese správné množství rtěnky pro dokonale definované rty jedním tahem. Žádné konturování, vrstvení nebo obtahování. Jen dokonale vybarvené rty pro ještě svůdnější polibky.

L’Absolu Rouge Drama Ink je dostupná ve 14 barevných provedeních za cenu 890 Kč / 34 EUR.

  • Text: Klára Dedková
  • Foto: Lancome