Trendy přicházejí stejně rychle jako mizí, a to nejen ve světě módy, ale i ve světě make-upu nebo vlasového stylingu. Někdy se však stane, že trend povýší na styl: jako je tomu například u zesvětlených vlasů s rafinovaným barevným tónováním, zaručujícím, že i barvené vlasy zůstanou lesklé, hebké a zářivé.

sako, Celine

Petr Novák si do parády vzal tentokrát hřívu topmodelky Denisy Dvořákové. Jako první se vypořádal s odrosty: Petr navázal na původně promelírované vlasy a u hlavy provedl mikro melír neboli weaving. Po neutralizaci, umytí šamponem a ošetření kondicionérem už přišel čas na samotné tónování, které si usnadnil systémem Wella Professionals Shinefinity.

Petr použil demi-permanentní barvu Shinefinity Zero Lift Glaze, a to hned ve třech odstínech: Cream Toffee putoval ke kořínkům, aby podpořil přirozený přechod, Vanilla Glaze a Pink Shimmer Petr smíchal v poměru 2:1 pro přirozený tón s jemným nádechem růžové. Barvu pak už stačilo pouze opláchnout: Shinefinity nepotřebuje ani neutralizovat ani mýt šamponem, na kondicionér ane není nikdy radno zapomínat!

A potom už přišel čas na vlasový styling: u kořínků si Petr vlasy připravil fixačním sprejem, do délek použil stylingový gel a vyfoukané vlasy pak kulmou tvaroval do volných a nedbalých vln. Při fénování či kulmování nezapomínejte na ochranu před teplem.

Celý proces tónování najdete detailněji popsaný na stránkách Studia Wella Praha

Denisu jsme oblékli do jednoduchého outfitu, který se stejně jako ležérní vlny hodí jak ráno do práce, tak večer na skleničku. Pod perfektně padnoucí sako od Celine jsme zvolili jednoduché bílé tílko z COSu doplněné o volné Valentino džíny. S mokasínami nemůžete nikdy šlápnout vedle, hodí se jak k šatům či sukním (klidně s vykukujícimi ponožkami), tak právě k širokým džínům. My jsme zvolily ty od Celine s výraznou zlatou sponou v barvě saka. Celý look doplnil klasický pásek, jemné šperky a šedý oversized kabát od lokálního designéra Zoltána Tótha, který seženete v pražském RED Salonu

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month

  • Vlasy: Petr Novák (Studio Wella Praha)
  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Video: Anežka Horová
  • Modelka: Denisa Dvořáková (Elite Model Prague)
  • Make-up: Hristina Georgievska
  • Styling: Lenka Kermes & Josefína Joštová
  • Studio: Cash ONLY
  • Produkce: Josefína Joštová