Poslední letošní den je za dveřmi, a tak je na čase nahodit sváteční make-up! V hlavní roli třpytky a ta nejvoňavější koupel!

Výrazné líčení už dávno není vhodné pouze na večer! Na silvestrovský den ho nahoďte hned po vyčištění zubů. Čím začít? Samozřejmě lahvičkou plnou třpytek – sprejem PREP + PRIME FIX+ od Mac v odstínu Goldlite. Kromě přípravy pleti na make-up ho využijte i jako fixátor. Váš make-up bude nejen pevný jako skála, ale díky perleťovým částečkám i neuvěřitelně zářivý. A to je to, oč tu běží.

Sprchová bomba LUSH, Silver Bells, tekuté oční stíny MAC, Dazzleshadow Liquid, fixační sprej MAC, Prep + Prime Fix+ (Shimmer), koupelová pěna LUSH, Frozen, projasňující oční stíny WESTMAN ATELIER, Eye Pods (Les Nuits), koncentrovaný pigment MAC, Glitter.

Třpytivá koupel

Lush bomby promění každou chvíli v koupelně v zážitky hodné pětihvězdičkovému spa. Sváteční kolekce je toho důkazem a také se hvězdně třpytí!

Už jste slyšeli o luxusní značce Westman Atelier? Založila ji jedna z nejznámějších make-up artistek světa Gucci Westman a její produkty jsou hotová umělecká díla. O tom, co dát na oči, tedy máme taky jasno! A čím doplnit třpytivý základ? Dalšími třpytkami!

Rozjasňující pudr MAC, Extra Dimension Skinfinish, paletka očních stínů DIOR BACKSTAGE, Plum Neutrals, lesk na rty MAC, Dazzleglass, oční linky LUSH, Succes, tělový peeling LUSH, Golden Pear, hydratační rtěnka YVES SAINT LAURENT, Rouge Volupté Rock n Shine.

Železná maska netřeba

Jeden make-up na den by byl nuda, nemyslíte? Po slavnostním obědě důkladně odlíčit a třpytky z předešlého looku opeelingovat požitkářskou sváteční Golden Pear od Lush. Zase ty třpytky…

Metalické tekuté linky od stejné značky doplňte rozjasňujícím pudrem od Mac a skvostnými očními stíny ze sváteční limitky Dior. Rty náš Caesar oblékl do oranžové rtěnky YSL, doprostřed nich ale aplikoval i lesk na rty. To jim totiž dodá optický objem!

  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Setdesign: Klára Dedková & Ivona Petružálková (Cash Only Production)
  • Text: Klára Dedková