Ještě žádná ikona se na hvězdném nebi neudržela tak dlouho jako panenka Barbie. Nakonec není se čemu divit, má zkušenost snad v každém oboru na světě, rozhodně nevypadá na šedesát a letos konečně zazáří i na stříbrných plátnech. 

Kdo by odolal pozvání do jejího světa? A kdo by vůbec chtěl?

Manikúra

Nová kolekce OPI & Barbie the Movie je pro všechny, kdo se toho zkrátka nebojí. Cukrátkové odstíny jsme vložili do rukou šikovné Denisy Kunt, která je následovně aplikovala na nehty české Margot Robbie a živé panenky Barbie v tom nejlepším slova smyslu, Nikol Moravcové.

Žádný lak na nehty nevynikne bez manikúry, takže do ní se Denisa pustila jako první. Pečlivě odstranila kůžičky, nehty zapilovala pomocí pilníků a nakonec nanesla podkladový lak. Na takto připravené plátno pak mohla začít malovat.

Na malíček Denisa nanesla dvě vrstvy Bon Voyage to Reality!, což vytvořilo perfektní pudrově růžový základ, na kterém se finální vrstva Best Day Ever báječně vyjímala. Na palec a prsteníček přišly dvě vrstvy Feel the Magic! a na prostředníček s ukazováčkem hvězda Barbie kolekce, odstín Hi Barbie!. Dílo bylo završeno vrstvou Welcome to Barbie Land na ukazováku a samozřejmě krycím lakem na všech prstech.

Outfit

Celkový look Barbie Nikol jsme doplnily výrazným vínovo růžovým oblekem značky Brøgger, který je k dostání na Zalandu. Jeho vtipné knoflíky perfektně ladily k Denisině dokonalé manikúře. 

Druhý outfit v odstínech cukrové vaty sestával z lesklých šatů z dílny české módní návrhářky Denisy Dovalové se zvonovými rukávy, díky kterým manikúra skvěle vynikla. Look jsme doplnily chlupatým sakem Sportmax a brýlemi CHPO s výraznými bílými obroučkami. 

Oblek, Brøgger (prodává Zalando)

Tip od Denisy: 

Třpytivé odstíny z této kolekce jsou spíš toppery, což znamená, že mnohem lépe fungují jako sladká tečka na konec spíš než samostatný lak. Celková sestava kolekce ale umožňuje nekonečné množství kombinací: Best Day Ever a Welcome to Barbie Land skvěle doplňuje růžové odstíny, Yay Space! zase báječně funguje s My Job is Beach a Every Night is Girls Night je díky neutrálnímu základu zcela univerzální.

O projektu Look of the Month:

Studio Wella Praha & OPI spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month

  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Video: Petr Silovský
  • Modelka: Nikol Moravcová
  • Styling: Josefína Joštová
  • Make-up: Hristina Georgievska
  • Hair: Jan Hájek & Dan Ninh (Studio Wella Praha) & Hristina Georgievska
  • Manikúra: Denisa Kunt
  • Studio: Cash Only