Pohádkové předvánoční období se společně s rokem 2021 blíží do finále a Štědrý večer a oslavy Nového roku jsou za rohem. V rámci další proměny LOOK OF THE MONTH, vznikající ve spolupráci se Studiem WELLA Praha jsme proto chtěli vytvořit slavnostní, půvabný look, který na první pohled zaujme. A i když je podle nás ideální právě na nadcházející oslavy, určitě v něm zazáříte i v průběhu roku 2022! 

 

Šaty a brož, obojí Zuzana Kubíčková

Celá proměna začala důkladným umytím vlasů. Poté Honza použil termoochranný sprej EIMI Thermal Image od Wella Professionals, který můžete aplikovat jak na vlhké, tak i suché vlasy. Další produkty by však kvůli ochraně a předejití poškození měly být použity výhradně na dokonale vysušené vlasy, proto je v případě potřeby dosušte fénem.

Dalším použitým produktem byl lehký fixační lak EIMI Mistify Me Strong. Lak má většina z nás zafixovaný jako poslední produkt, který použijeme těsně před odchodem z domu, lak je však skvělým pomocníkem při samotném stylingu vlasů, zejména vln. Honza jej použil před nakulmováním jednotlivých pramenů vlasů kónickou kulmou, kterou možná znáte pod názvem Magic Wand, což je příznačné, protože vám opravdu vykouzlí přímo pohádkové vlny! Po nakulmování všech pramenů je Honza znovu lehce přestříkl fixačním lakem.

O vlasy vítězky soutěže ELITE Model Look 2021 Amélie Konšelové se postaral Honza Hájek. Pomocníky mu byly stylingové produkty EIMI

Šaty, H&M Circular Design Story

Posledním krokem při proměně byla lehká mlha ve spreji EIMI Glam Mist, která účesu dodá kýžený slavnostní, opulentní lesk. Mlha je zároveň skvělá v tom, že vlasy nezatěžuje a působí antistaticky, takže se nemusíte bát zachumlat do huňaté šály nebo si schovat uši pod vlněnou čepici. 

Šaty, Zuzana Kubíčková
Kabát, H&M Circular Design Story

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month. První proměnu najdete zde, druhou zde.

  • Účes: Jan Hájek
  • Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund (backstage)
  • Modelka: Amélie Konšelová (Elite Models Prague)
  • Make-up: Martina Routková
  • Styling : Lenka Kermes
  • Asistentka stylistky: Josefína Joštová
  • Video : Benjamin Buttler
  • Asistentka kamery: Anastasia Shanti
  • Produkce & creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only Production)
  • Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha a ateliérem Tomorrow 55: