Věděli jste, že bez těchto produktů je pobyt na slunci téměř zakázán? SPF už dávno není synonymem k neroztíratelnému bílému filtru, ale k novému anti-aging zázraku. 

Tělový krém BYREDO, Bal D´Afrique, tělové mléko FREDERIC MALLE, Cologne Indelebile, tělový krém MAISON FRANCIS KURKDJIAN, Oud Satin Mood a tělový balzám AESOP, Rejuvenate Intensive Body Balm (prodává Ingredients Store)

SPF se používá i na vlasy a bezprostředně po opalování je nutné své pokožce dopřát luxusní dávku hydratace v podání tělových mlék a másel od světových parfemářů. Jejich vůně je sice vysoce návyková, ale hydratační vlastnosti mají dechberoucí!

Maska na vlasy MTJ, Sun Care, opalovací krém na obličej MTJ, DN4D Cream SPF 50+, vysoká ochrana proti slunci MTJ, Golden Luxe SPF 50+ (prodává New Beauty Collection)

Parfémová voda PIGMENTARIUM, Paradiso

Parfém, SPF a stylové Fendi brýle
jsou rozhodně letními MUST-HAVES.

Sprchový gel po opalování CHANEL, Coco Mademoiselle Le Gel, osvěžující tělová mlha CHANEL, Coco Mademoiselle

Pokud bychom se na léto měli zahalit jedinými dvěma vůněmi, byla by to citrusy plná parfémová voda Paradiso a všemi milovaný bestseller Chanel Coco Mademoiselle. Tato sladká vůně se nově ukrývá i ve sprchovém gelu a tělovém spreji, bez kterých raději nevyrážejte na pláž. Hravé voňavé léto je tady, užijte si ho!

Osvěžující voda na obličej a tělo NAPURA, Fresh Mind, zklidňující gel po opalování NAPURA, Pleasure Gel (prodává New Beauty Collection) a tělový olej AUGUSTINUS BADER, The Body Oil (prodává Ingredients Store)

  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Setdesign a text: Klára Dedková
  • Produkce a Supervize: Ivona Petružálková