Jaro je konečně tady a s ním i teplejší, delší a prosluněné dny. Toto období je ideálním časem pro představení přirozeně elegantních vlasů. Těch jsme docílili ve spolupráci se Studiem WELLA Praha pomocí barvící techniky KP Lights, konkrétně Mirror Lights. Další z proměn #LookOfTheMonth je tady!

 Barvení technikou Mirror Lights je ideální pro všechny, kteří vyžadují 100% krytí a zároveň chtějí dát sbohem ostrým přechodům a nápadným odrostům. Vědí totiž, že odrosty mohou být přirozenou součástí celého vzhledu a že díky nim mohou vlasy hrát více barevnými tóny.

Modelka Míša již před focením podstoupila zesvětlení délek technikou foilayage. Následným střídáním odstínů Koleston 10/95 a 10/96 docílila kadeřnice Barbora zjemnění kontur obličeje a oživení světlého přechodu v délkách. Po umytí přišla do vlasů silně tužící pěna Aerohold od System Professional. Pro jemné vlasy je vhodný stylingový sprej a péče 2v1 No.Breaker, která podporuje objem, posiluje vlasy a chrání je proti lámání. Poté stačilo jen pár kapek LuxeOil elixíru a vlasy byly i po vysušení hebké, lesklé a odolné.Nezastupitelnou roli při tvorbě účesů sehrála trojkulma, před jejím použitím však nezapomínejte na ochranu před teplem – Barbora sáhla po osvědčeném spreji Thermal Image. V průběhu kulmování byl také výborným pomocníkem sprej EIMI Dry Me, který podpořil objem a zajistil lehkou fixaci. Pravidelnost natočených vlasů Barbora jemně rozbila prsty a hřebenem, díky čemuž byly vlasy ještě více nadýchané a následně se snadněji tvarovaly do finálního účesu.

Ten Barbora vytvořila ve dvou variantách. Nejdříve přes prsty natočila vlasy do ruliček a poté citlivě povytahovala pár pramínků tak, čímž vznikl dominantní prvek celého looku. Pinetkami si připevnila potřebnou část pramenů a zbylé zafixovala, nebo nechala polorozpuštěné a jen lehce přitupírovala pro hustší vzhled. V konturách obličeje zkrotila a uhladila baby vlásky kapkou LuxeOil oleje promnutým mezi prsty. Výsledné účesy pak už stačilo jen lehce přelakovatTIP Barbory:

„Chcete objem, co opravdu vydrží? Docílíte jej pomocí mini krepovačky (s tepelnou plochou 2×1 cm). Vyhněte se konturám obličeje a pěšince, kde by byly krepy viditelné, jinak stačí vždy jednou či dvakrát stisknout krepovačku. Díky tomu vznikne objem, který drží až do příštího mytí. Při tomto použití krepovačky vlasům nehrozí poškození, jelikož krepujete vždy nové odrosty, tedy nekrepujete stejný úsek vlasů. Krepem vytvořený objem můžete podpořit suchým stylingem Dry Me. Ideální jak pro speciální události, tak na každodenní nošení.“

 

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month

 

Použité produkty:

10/95, 10/96 https://www.mojewella.cz/wella-professionals-koleston-perfect-me–rich-naturals/ 

1,9% Welloxon https://www.mojewella.cz/wella-professionals-welloxon-me–emulsion-1-9/ 

https://www.mojewella.cz/sebastian-professional-no-breaker/ 

https://www.mojewella.cz/wella-professionals-sp-luxeoil-reconstructive-oil-elixir/ 

https://www.mojewella.cz/wella-professionals-eimi-smooth-thermal-image/ 

https://www.mojewella.cz/wella-professionals-eimi-volume-dry-me/ 

https://www.mojewella.cz/wella-professionals-eimi-fixing-hairsprays-mistify-me-light/ 

  • Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund (backstage)
  • Modelka: Michaela Křivánková
  • Make-up: Hristina Georgievska
  • Hair: Barbora Bajerová (Studio SPELL Praha)
  • Styling: Lenka Kermes & Josefína Joštová
  • Video : Benjamin Buttler & Anastasia Shanti
  • Art direction: Ivona Petružálková
  • Studio: Cash Only
  • Vytvořeno ve spolupráci se Studiem SPELL Praha: