Také rádi rozbalujete dárky? Do průsvitných obalů jsme tentokrát zabalili novinky ze světa beauty, které si zaslouží vaši pozornost. Není vyloučeno, že je následně i vy zabalíte a věnujete někomu dalšímu, protože radost a krásu, to oni rozhodně rozdávat umí!

Sorry not sorry, od make-upu požadujeme, aby zakryl naše nedokonalosti a sjednotil tón naší pleti. I proto se pomalu od BB krémů značky vracejí k vysoce krycím make-upům, které můžete použít i jako korektor. Velký aplikátor nutností. Tyto popsané parametry splňuje hned několik produktů z beauty novinek, a to například Dior Forever Skin Correct, jenž vás překvapí svou velikostí aplikátoru i balení. Přežijete s ním i celý víkend. Make-up Yves Saint Laurent All Hours Foundation vás na první pohled upoutá svým dokonalým obalem, ale získá si vás i krémovou texturou, dlouhotrvajícím účinkem a širokým výběrem odstínů.

ĀTHR BEAUTY, objemová řasenka, The Big Bang Mascara
DIPTYQUE, Eau de Toilette, L´Eau Papier
ANNABELLE MINERALS, minerální pigment, odstín Amber
DIOR, lesky na rty pro větší objem, Dior Addict Lip Maximizer

Ten pravý 

Pokud od make-upu požadujete hlavně pohodlí a péči, doporučujeme vyzkoušet novinku od Giorgio Armani Power Fabric + Foundation, který je na to jak dělaný. Díky technologii Micro-fil™, která zajistí zcela rovnoměrné pokrytí na vaší pleti, vytváří mimořádně jemný pocit na pleti a odhaluje její zářivý vzhled.

Sejde z očí, sejde z mysli

Co se týče řasenek a očních stínů, rádi jedeme na jistotu a neriskujeme. Kvalitní produkty v této oblasti přináší určitě značky Yves Saint Laurent, Giorgio Armani a Āthr Beauty. Jejich účinky navíc nesníží ani ty nejprudší slzy (i deště). Zamilovali jsme se také do produktů, jež naše oční okolí rozzáří natolik, že si vaše (!) okolí bude myslet, že jste spali minimálně celý minulý týden. Vyzkoušejte například přírodní vysoce pigmentované oční stíny v tužce Pink Metallic od NUI Cosmetics nebo minerální pigment od Annabelle Minerals.

GIORGIO ARMANI, rtěnka, Lip Power
YVES SAINT LAURENT, rtěnka, Rouge Pur Couture
NUI COSMETICS, přírodní vysoce pigmentované oční stíny v tužce Pink Metallic
GIORGIO ARMANI, make-up, Power Fabric + Foundation
MAC COSMETICS, dlouhotrvající matná tekutá rtěnka, Locked Kiss Ink Liquid Lipcolor

Vůně novinek

Nezapomínáme ani na vůně, v poslední době se nemluví o ničem jiném než o novince L´Eau Papier od Diptyque, která rozděluje parfémované nadšence do dvou skupin. A jak to tak bývá, jedni ji milují, druzí nenávidí. My se rozhodně řadíme do první skupiny a o této toaletní vodě tvrdíme, že je přesně tou moderní vůní, kterou chcete nosit po celý rok. Hledáte-li na jaro vůni, která bude vonět více po květinách než inkoustu, pak sáhněte po bestselleru Libre od Yves Saint Laurent. Legendou se nestanete pro nic za nic.

Kvalitní polibek

Co vznikne, když spojíte intenzivní lesklé barvy a hydratační komfort? Rtěnka Rouge Pur Couture The Bold od YSL. Do své sbírky sesbírejte všechny odstíny, pro které máte slabost. Než se vyprodají. Stejně nadšení budete i z novinky z dílny Giorgio Armani, rtěnky Lip Power, která vám dá tu pravou #girlpower. Ani značka Dior v této oblasti nezůstává pozadu a svými lesky pro větší objem rtů Dior Addict Lip Maximizer dobývá nejen prodejny, ale také sociální sítě. Májové polibky bez něj? Ani náhodou!

YVES SAINT LAURENT, dlouhotrvající make-up SPF 39, All Hours Foundation
DIOR, krémový krycí korektor, Dior Forever Skin Correct
GIORGIO ARMANI, oční stíny, Eye Tint Renovation
YVES SAINT LAURENT, rtěnka, Rouge Pur Couture
YVES SAINT LAURENT, parfémovaná voda pro ženy, Libre
YVES SAINT LAURENT, řasenka pro extra objem, Lash Clash Extreme Volume

  • Foto: Filip Hlad
  • Text & Art production: Klára Dedková
  • Studio: Cash Only