Opět jsme spojily síly! Tentokrát nejen s týmem Studia Wella Praha, ale také s herečkou Leonou Skleničkovou, hvězdou Vánoční pohádky Krakonošovo tajemství, celovečerního filmu Stínohra nebo seriálu Sex O’Clock.

A jak už je u nás zvykem, i tentokrát jsme se zaměřili na vlasy. Díky kombinaci obou týmů profesionálů, půvabu herečky Leony a síly řady Ultimate Repair vznikl další inspirativní look – v barvách nadcházejících svátků. Jak Sylvie při přípravě účesu postupovala?

Prvním krokem na cestě k nádherným a zdravým vlasům bylo důkladné mytí čisticím šamponem z řady Wella Professionals Ultimate Repair, který vlasy detoxikoval, regeneroval vlasové vlákno a připravil vlasy na hloubkovou péči. Následovalo vyhlazení, které zahrnovalo použití hydratačního kondicionéru z řady Ultimate Repair, který pomohl obnovit strukturu vlasů a dodat jim vitalitu. Třetím krokem byla regenerace, kde přišlo na řadu sérum, se kterým regenerace vlasů dosáhnete za pouhých 90 vteřin. Jeho složení bylo totiž navrženo tak, aby proniklo hluboko do vlasové struktury a obnovilo ji.

Poté Sylvie aplikovala ochranný sprej z řady Ultimate Repair, který připravil vlasy na následný styling a použití fénu a kulmy. Na závěr použila vyhlazující mléko Eimi Smooth Perfect Me, jež dodalo vlasům lesk, vyhladilo je a zároveň je chránilo před teplem během následující úpravy. Nesměl samozřejmě chybět ani vlasový olej Luminous Smoothening Oil z řady Oil Reflections, který do suchých vlasů dodal lesk a měkkost! 

Tip od Sylvie Kluwe:

„Produkt, který za mě udělá na vlasech největší změnu, je určitě krok Miracle Hair Rescue. Velkou výhodou tohoto produktu je, že si ho mohu zkombinovat s jakoukoliv svojí dosavadní pečující řadou Wella Professionals. Pokud však máte výrazně poškozené vlasy, doporučuji používat řadu Ultimate Repair uceleně, nebo přiřadit k péči Fusion, Oil Reflection, nebo Nutri-Enrich.“

Leona oblékla výrazný outfit v červených barvách, který společně se stejně barevně laděným make-upem dal vyniknout jejím krásným zdravým vlasům. Oblek je ze Zary, statement halenka je z Vintage a boty obula úspěšná herečka od Topshop.

O projektu Look of the Month

Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy, make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce: Look of the Month

  • Foto: Filip Hlad
  • Video: Petr Silovsky
  • Modelka: Leona Skleničková
  • Hair: Sylvie Kluwe (Studio Wella Praha)
  • Make-up: Hristina Georgievska
  • Styling: Lenka Kermes
  • Backstage Foto: Veronika Vávrová