O Lence Kermes

Kdo je Lenka Kermes? Seznamte se s přední českou stylistkou a zakladatelkou ffaasshhiioonn.  

 

Kreativní studio

Jaké služby v rámci kreativního studia ffaasshhiioonn nabízíme?

 

Online magazín

A o čem všem se u nás na ffaasshhiioonn dočtete?

O Lence Kermes

Kdo je Lenka Kermes? Seznamte se s přední českou stylistkou a zakladatelkou ffaasshhiioonn.  

Co možná nejblíže

Móda je nekonečný sled novinek, které mají barvu, materiál, střih a hlavně názor. Nemusíte být stylistka, aby vám došlo, co se nám návrháři a módní značky snaží sdělit o naší společnosti. Stejně jako vaše okolí vnímá, co se jim snažíte říct vy tím, jak jste oblečeni a jak o sebe dbáte. Vše, co děláte pro sebe, se ve skutečnosti propisuje do světa okolo.

Měla jsem to štěstí pracovat více než 18 let pro nejprodávanější módní časopis na světě. ELLE mě naučila nejen jak věci vybrat a kombinovat, ale také jak poznat, co je kvalita. Naučila mě zodpovědnosti, minimálně v tom, že nemusíte mít všechno, co se vám líbí. Jako módní ředitelka jsem se soustředila na to, aby čtenářky byly nejen unešené množstvím možností, které mají k dispozici, ale zároveň uměly najít svojí cestu k vlastní originalitě.

Těšila jsem se na každé další vydání. Mít čerstvý, vonící papír v ruce je nepopsatelný pocit. Postupem času se ale právě tenhle pocit začal měnit:

Je to, co jsme udělali, ještě aktuální?
Dokáže fotka a text popsat emoce a atmosféru, které byly na focení?
Stačí papír na to všechno?
Co když potřebujete jít do většího detailu, co když se nechcete vejít do formátu, do počtu stran?

 

A proto vzniklo FFAASSHHIIOONN: místo, kde nemusíme nic a můžeme všechno. Postupem času nabyla naše platforma konkrétnějších obrysů a její primární cíle jsou, stejně jako každé písmeno v našem názvu, dva. 

Kreativní studio

Jaké služby v rámci kreativního studia ffaasshhiioonn nabízíme?

Cíl číslo 1: Tvořit tvořit tvořit! Pro nás i pro vás

Prvním cílem je tvořit. Tvořit módní a beauty editorialy nesvázané počtem stran ani inzertním oddělením. Tvořit to, co chceme a jak chceme. Objevovat nové cesty, poznávat nové perspektivy různých lidí. Nesvazovat se nikým, ani našimi vlastními konvencemi. 

V rámci krativního studia ffaasshhiioonn jsme schopni tvořit obsah přímo na míru, s pomocí těch největších profesionálů v oboru. Chcete nové fotky a videa pro vaše webové stránky či sociální sítě, ale nevíte, kde začít? Kde poptat fotografa, make-up artistu nebo stylistu? Jaké studio zamluvit? A kolik to všechno vůbec stojí nejen peněz, ale taky času a úsilí? 

Stačí napsat nám a my se o všechno postaráme. Připravíme cenovou nabídku a vymyslíme koncept dle vašich finančních možností. Společně koncept potvrdíme a následně vám dodáme hotový obsah. Na focení být můžete nebo nemusíte. Ušetříme vám peníze i hodiny času strávené orientací v oboru i poptáváním jednotlivých služeb. Navíc máte záruku, že na vašem projektu budou pracovat ověření profesionálové z oboru pod supervizí Lenky Kermes. Just like that! 

Kompletní služby kreativního studia ffaasshhiioonn ke stažení

Online magazín ffaasshhiioonn

A o čem všem se u nás na ffaasshhiioonn dočtete?

Cíl číslo 2: Sdílet! Informace, kontakty, tipy a radost

Druhým cílem ffaasshhiioon je informovat o všem, co se ve světě módy děje, být průvodcem a informačním zdrojem z prostředí nám tak známého. Představovat na naší platformě kromě známých matadorů i nové talenty. Mimo rozhovorů se zajímavými lidmi napříč profesemi se můžete těšit i na shrnutí všeho, co se za uplynulý měsíc ve světě módy a designu událo, představování mladých módních nadějí a samozřejmě naše editoraly plné must-have staple kousků, stejně jako trendů na nadcházející sezonu.

Přejeme příjemné čtení!