Co možná nejblíže

Móda je nekonečný sled novinek, které mají barvu, materiál, střih a hlavně názor. Nemusíte být stylistka, aby vám došlo, co se nám návrháři a módní značky snaží sdělit o naší společnosti. Stejně jako vaše okolí vnímá, co se jim snažíte říct vy tím, jak jste oblečeni a jak o sebe dbáte. Vše, co děláte pro sebe, se ve skutečnosti propisuje do světa okolo.

Měla jsem to štěstí pracovat více než 18 let pro nejprodávanější módní časopis na světě. ELLE mě naučila nejen jak věci vybrat a kombinovat, ale také jak poznat, co je kvalita. Naučila mě zodpovědnosti, minimálně v tom, že nemusíte mít všechno, co se vám líbí. Jako módní ředitelka jsem se soustředila na to, aby čtenářky byly nejen unešené množstvím možností, které mají k dispozici, ale zároveň uměly najít svojí cestu k vlastní originalitě.

Těšila jsem se na každé další vydání. Mít čerstvý, vonící papír v ruce je nepopsatelný pocit. Postupem času se ale právě tenhle pocit začal měnit. Je to, co jsme udělali, ještě aktuální? Dokáže fotka a text popsat emoce a atmosféru, které byly na focení? Stačí papír na to všechno? Co když potřebujete jít do většího detailu, co když se nechcete vejít do formátu, do počtu stran? Proto je FFAASSHHIIOONN správně všude, kde ho čtete, kde si ho přehráváte, kde ho sdílíte.

Mám to štěstí, že od okamžiku, kdy jsem na tomto médiu začala pracovat, mě podpořilo tolik přátel, kolegů a značek. FFAASSHHIIOONN není zdaleka jen moje práce. Těším se, až vám je všechny představím. Jsme co možná nejblíže ve spolupráci nejen s velkými módními domy, ale také s českými návrháři, fotografy, modelkami, umělci a nadšenci. Moc všem děkuji a těším se, jak společně budeme svět módy udivovat dál.

Od našeho týmu můžete očekávat pravidelný příliv módy, krásy a zdraví ve formátu, jaký tu zatím nebyl.

Vítejte!

Lenka Kermes

BEAUTY editor: Klára Dedková
klara.dedkova@seznam.cz

FASHION editor & Social media manager: Josefína Joštová
jostovajosefina@gmail.com