Koho z nás by něco netrápilo. Proč se na své nedokonalosti ale nedíváme optikou toho, že právě ony jsou tím rozlišovacím znakem od ostatních? Copak by to bylo za svět, ve kterém by byli všichni stejní? Pěkná nuda!

Fotili jsme modelku Zuzu Kushnirukovu, která svou krásu umí nosit jako málokdo, nudná není ani v nejmenším a sama je takovým malým uměleckým dílem.

„Samotná Zuzu se nakonec stala naším tématem a inspirací. Její pihy v barvách hnědé, fialové a červené jsem ještě nikdy v životě neviděla. Její rty vypadaly jako by kolem nich měla vypadané tetování, přišlo mi to úžasné. I když se v teorii jedná o kožní defekt, mně připadal natolik krásný, že jsem se jím líčení inspirovala.  Celý make-up je vlastně takový pihatý, navíc v barvách,které Zuzka sama už má,“ popisuje make-up artistka Ivana Tokárská.

Krása je ukryta v nedokonalostech.

The outlines of the needed psychology of becoming can be discovered by looking within ourselves; for it is knowledge of our own uniqueness that supplies the first, and probably the best, hints for acquiring orderly knowledge of others.

– Gordon W. Allport
  • Foto: Vojtěch Veškrna
  • Modelka : Zuzu Kushnirukova (Crush Models)
  • Make-up: Ivana Tokárská
  • Produkce: Ivona Petružálková (Cash Only Production)