Kolekce chytrého, skladebného dámského Zuzany Kubíčkové dříve známé pod názvem Pop mění podobu a i jméno. Jak by aktuální kolekci prêt-à-porter nastyloval tým ffaasshhiioonn?

Po šesti letech se klasické a elegantní kolekce Pop proměňují ve více uvolněné a moderní kolekce prêt-à-porter. Ta letošní se nese v duchu výrazných ramenou, vysokého pasu a živé barevné palety. 

Za zmínku stojí i nové krejčovské detaily, které česká etablovaná návrhářka známá nejvíce pro svou Couture tvorbu, do nových vzájemně snadno kombinovatelných kousků, přidala. Je jím například již zmíněná výrazná linie ramen a oversized silueta. Kousky jsou jednoduché, přesto precizně ušité, a jak dělané pro vrstvení – nechte se inspirovat vínovým lookem, kdy jsme modelce Agátě přes rolák oblékli košili a celý look doplnili bundičkou i botami ve stejné barvě. Třešničkou na dortu jsou pak monochromní doplňky. My jsme zvolili versatilní mokasíny, kožené psaníčko a třpytivou brož. 

Naším dalším oblíbeným lookem je i černý saténový set, kterému kraluje „župánkový“ přehoz. Ten jsme dostylovali do běžného denního looku díky až po krk dopnuté košili, volným kalhotům a botám na podpatku. Kontrastem je podobný look v lahvově zelené – vynechali jsme ale přehoz a košili nechali ležérně rozepnutou, pod ní jsme oblékli top na ramínka ve stejném odstínu. V kombinaci s šátkem kolem krku, mokasínami a psaníčkem v kontrastní barvě vzniknul jednoduchý outfit jak dělaný na ranní nákup na trzích nebo jarní procházku parkem.

Pouzdrová sukně je staple piece šatníku, který nikdy nevyjde z módy. Se svetrem či volnou košilí a teniskami, či krajkovým korzetovým topem, psaníčkem a botami na podpatku, vždy zaručuje nenuceně elegantní look. Už máte tu svoji?

Všechny kousky najdete na stránkách Zuzany Kubíčkové nebo v jejím novém butiku v Pařížské ulici. 

  • Modelka: Agáta Burešová (Elite Model)
  • Foto: Filip Hlad
  • Make-up & Hair: Hristina Georgievska
  • Styling: Josefína Joštová & Lenka Kermes