Podvazky už dávno nepatří jenom pod svatební šaty. A přesto, že už u většiny žen netvoří denní součást outfitu, rozhodně by vám neměly v šatníku chybět! 

Podvazky a podvazkový pás je neuvěřitelně hot záležitostí. A to ať už vykoukne spona podvazku z vysokého rozparku, nebo je dáte na obdiv v plné kráse.

Navíc skvěle poslouží i všem ženám, které jsou trochu stydlivky – ačkoliv to zní paradoxně, podvazkový pás pomůže zakrýt větší část těla, takže se necítíte tak odhaleně a naopak dokáže dokonale zdůraznit pas a prodloužit nohy.   Podvazková pás IONA, Tereza Vu, 5 000 Kč
Bluebella, prodává Zalando, 820 Kč
Agent Provocateur, Rozlyn, €145

I když zrovna s nikým nerandíte a večery trávíte doma u skleničky vína a knihy, zkuste si podvazky vzít i tak. Je to s nimi stejné jako s kvalitním a designovým spodním prádlem: i když ho nikdo nevidí, cítíte se v něm zkrátka lépe, než ve vytahaných kalhotkách! 

Agent Provocateur, Lorna Lace, €105
Etam, MOONSTON, prodává Zalando, 420 Kč
Agent Provocateur, Jasmira, €1125

Nejste-li fanynkou nekonečných silonek, určitě oceníte podvazky i z praktických důvodů: díky podvazkovému pásu, který si můžete utáhnout či povolit podobně jako třeba podprsenku vás nikde nic netlačí ani zbytečně nestahuje. Alternativou jsou pak také samodržící punčochy. 

Klárky tip:

Stejně jako máme na speciální příležitosti slavnostní šaty, zkuste si příště na operu obléct i tento kus exkluzivního prádla. Budete se cítit lépe, přitažlivěji a velmi žensky. To jistě vycítí nejen váš partner, ale díky vašemu sebevědomí i všichni přítomní v sále. Kdo nezkusil, jako by nebyl.  • Text: Klára Dedková, Josefína Joštová
  • Koláž: Viktorie Oderská
  • Foto: Archiv firem