Jak zbytečně neutrácet? Jak kombinovat barvy, střihy a materiály? Kde nakupovat a do čeho investovat? S tím vám poradí stylistka Lenka Kermes na jejím vůbec prvním stylistickém kurzu!

 

Pro koho kurz je?

Pro každého, komu není lhostejné co nosí a za co utrácí. Pro všechny, kdo se chtějí naučit nakupovat zodpovědně, s rozmyslem a jednotlivé kousky vzájmeně neotřele kombinovat. A pro každého, kdo se chce dozvědět tipy a triky od těch nejpovolanějších – Lenka se vůbec poprvé za svou kariéru rozhodla podělit o své fígle v rámci vlastního kurzu pro širší veřejnost!

 

Co se naučíte?

  • Tipy a triky, které hravě ozvláštní jakýkoliv outfit.

  • Jak jednotlivé kousky vzájemně kombinovat na základě jejich střihu, barvy a materiálu.

  • Kde a proč nakupovat.

  • Do čeho se vyplatí investovat a do čeho naopak ne. 

  • Jak zbytečně neutrácet.

  • Jaké kousky vytáhnout v danou sezonu.

 

Kdy a kde se potkáme?

Kurz proběhne v neděli 14. května 2023 v prostorách Red Salonu v Praze v ulici Vězeňská. Potkáme se v 10:00 a kurz bude trvat přibližně 4 hodiny, budeme ale rádi, když zůstanete i déle nad šálkem kávy nebo skleničkou prosecca. 

Cena kurzu činí 4000 korun. 

Něco navíc!

Lenka se s vámi také podělí o pohled insidera na to, jak styling vlastně funguje, jak probíhají focení do těch nejznámějších módních magazínů a podle čeho vybírá red carpet looky pro celebrity. Prostor bude samozřejmě i pro všechny vaše dotazy!

Z kurzu si navíc kromě nabytých vědomostí a dovedností odnesete i dárek v podobě poukazu do ráje péče o vlasy Red Salonu a na lekci cvičení barre ve Studiu Barre

Kdo je Lenka?

Lenka Kermes pracovala 18 let v magazínu ELLE, od roku 2020 je na volné noze. Věnuje se jak osobnímu stylingu, tak stylingu celebrit na červený koberec. Momentálně pracuje pro magazíny Dolce Vita, Esquire, Cosmpolitan či Harper’s Bazaar, nedávno měla premiéru i ve španělském GQ, kdy oblékla hvězdu filmu The Menu nebo Renfield Nicholase Houlta. 

Kromě toho založila vlastní platformu ffaasshhiioonn, která si klade za cíl otevírat svět módy širšímu publiku, tvořit originální obsah pro jednotlivce a značky a informovat o momentálním fashion dění u nás i ve světě. Primárně ale dovoluje Lence i ostatním módním nadšencům volně tvořit a naplňovat svoje kreativní vize v týmu dalších profesionálů. 

Audio rozhovor s Lenkou (nejen) o její práci si můžete poslechnout tady!

Chci se zúčastnit!

V případě zájmu nebo jakýchkoliv otázek nám nebo Lence napište na Instagramu, pošlete mail na jostovajosefina@gmail.com nebo se ozvěte zprávou či hovorem na číslo 725 838 847 – cokoliv je vám nejpříjemnější :-).

Moc se na vás těšíme!