S celým světem prožíváme smutné období. Radostné pocity z prvních narozenin našeho webu FFAASSHHIIOONN nahradily pocity bezmoci, lítosti a obdivu k neuvěřitelně hrdinské Ukrajině. 

 

Móda se zdá jako malichernost, uváží-li člověk, čemu čelí ženy, děti a muži jen o pár set kilometrů dál. Ve FFAASSHHIIOONN se snažíme pomoct tak, jak můžeme, ať už materiálně či finančně. Snažíme se informovat a odsuzujeme tyranský režim ruského prezidenta. Móda odjakživa ctí svobodu, globální společnost, spolupráci a sounáležitost. Vše, co se snaží válka a s ní spojené násilí a teror potlačit. 

 

My doufáme, že FFAASSHHIIOONN je místem, které lidi spojuje, inspiruje a povznáší. A proto chceme i nadále přinášet rozptýlení skrze malicherné” články zaměřené na krásu, trendy a kosmetiku. Nesnažíme se tak devalvovat důležitost mnohem závažnějších témat, ani to neznamená, že situaci nesledujeme nebo je nám lhostejná. Jen doufáme, že skrze naší práci si dopřejete zasloužený odpočinek a odreagování.

I když na oslavy nemáme ani pomyšlení, chtěli bychom Vám představit nový kabát, který FFAASSHHIIOONN od tohoto měsíce obléká. Všechny, které se na tvorbě FFAASSHHIIOONN aktivně každý den podílíme jsme začínaly v printu. Jsme zvyklé na vydávání nového čísla na měsíční bázi, porady, zeď…
Přesto nás vstup kompletně do kyberprostoru naučil ocenit spoustu věcí, které print nabídnout nedokáže: například rychlost, s jakou může článek spatřit světlo světa nebo využití audiovizuálních materiálů, které často dokážou atmosféru focení čtenáři předat mnohem autentičtěji.

I z těchto důvodů proměňujeme FFAASSHHIIOONN na měsíčník.

Na stáncích ho sice nenajdete, protože si plně zachová svou online podobu, v praxi to ale znamená, že stejně jako v printu věnujeme každý měsíc určitému nosnému tématu, jež bude protkávat všechny články a editoriály.

Print is not dead, it’s reborn. 

Březnovým tématem je SPORTY & SPICE. Jeho interpretace je na Vás. I my a všichni naši spolupracovníci jsme si jej každý vyložil po svém. A to je to krásné. Najdete i vy v každém článku trošku sporty nebo spice vibe?

 

Proč se cítit dobře? Protože je to sexy! FFAASSHHIIOONN v březnu ukáže, jak stylově kombinovat sportovní a vysokou módu, jaké zvolit originální sportovní doplňky a vysvětlí, proč jsou bronzery nad zlato. Prostě vám ukážeme, jak dodat svému SPORTY looku ten správný SPICE! Korunu březnu nasadíme rozhovorem s královnou světového tenisu, těšte se na Karolínu Plíškovou, která nás nechala nakouknout nejen do svého života, ale také do skříně. 
Jaro je tady,  láska je ve vzduchu. Sexy, protože love. A love, protože sexy.”

– Lenka Kermes, zakladatelka FFAASSHHIIOONN 

 

  • Text: Josefína Joštová
  • Úvodní foto: Getty Images
  • Foto: Vojtěch Veškrna